Nepřestala jsem tě mít ráda, jen sem se naučila bez tebe žít.Nebylo to snadné ale bylo to snazší než zapomenout.

We Are The World 25 For Haiti

28. února 2010 v 8:51 | K-i-k-i-s-e-k |  (o=Videjka=o)

Celkem 70 umělců se dalo po 25 letech opět dohromady, aby svým jménem a především hlasem pomohli Haiti, které postihlo na začátku roku ničivé zemětřesení. Natočili coververzi světoznámého songu "We Are The World" (můžeš si ho stáhnout třeba na itunes.com/WeAreTheWorld ) a výtěžek z jeho prodeje půjde na pomoc obyvatelům této země.

Dalšími z hvězd, které se na songu podílely jsou třeba Pink, Fergie, ale i Michael Jackson! Tvůrci klipu totiž použili pasáže z původní verze téhle písně, které před lety nazpíval Michael a vložili je do této nové, takže máš pocit, že král popu vlastně nikdy neodešel.
Kromě zpěváků natáčejících ve studiu, můžeš vidět i záběry zničeného Haiti. Je z nich jasné, že jeho obnova bude trvat řadu let, ale díky projektům, jako je tento, to snad půjde zase o trochu snáz.

Producenti Red One a Wyclef Jean, kteří novou verzi produkovali, oslovili velké množství hudebních celebrit. Sólo si v songu střihne například Celine Dion, Jacksonova sestra Janet Jackson, Snoop Dogg, Kanye West, Justin Bieber, Miley Cyrus a řada dalších. V refrénu pak pějí například bratři Maddenovi z kapely Good Charlotte, Raphael Saadiq nebo mladičká Jordin Sparks. Píseň byla vydána v pátek 12
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Na kolik % se ti líbí můj blog?

100%
90%
75%
50%
25%
0%

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama